Kartki urodzinowe do pobrania i wydruku

Home/Rzeczy dla Dzieci/Kartki urodzinowe do pobrania i wydruku

Zawsze wkładam dużo serca w przygotowywanie prezentów. Nawet jeśli chcę podarować komuś zwykłą rzecz, staram się zrobić wokół tego jakąś fajną otoczkę, aby prezent miał „duszę”. Na przykład: zaprojektować i wydrukować jakieś spersonalizowane etykiety, napisać miły wierszyk z życzeniami, wymyślić oryginalny sposób pakowania. Pomyślałam, że mogłabym się z Wami podzielić moimi pracami – może komuś się to spodoba, może się przyda. :)

Na pierwszy ogień idą kartki urodzinowe dla dzieci. Można je pobrać klikając w link. Następnie należy je wydrukować. Poniżej szczegółowa instrukcja (która znajduje się też na każdym pdf-ie).

Jak zrobić urodzinową kartkę – krok po kroku:

  • Pobierz kartkę klikając na link (przycisk) i wydrukuj ją w kolorze.
  • Przetnij wzdłuż szarej poziomej linii (staraj się ciąć pod szarą linią, aby została ona na połówce z  instrukcją, a nie na kartce z życzeniami:) )
  • Zegnij kartkę na pół. Strony z nadrukiem to przednia i tylna okładka kartki. Natomiast w środku jest miejsce na Twoje życzenia dla Jubilata.
Kartka Prezenty niebieska
Kartka Prezenty różowa
Kartka z Misiem niebieska
Kartka z Misiem różowa

Witaj w świecie Pięknych Rzeczy. Podoba Ci się tutaj? Polub proszę nasz profil na Facebooku, aby być z nami w kontakcie :)


Wpis zawiera linki afiliacyjne. Jak to działa? Jeśli wejdziecie przez nie na stronę Ceneo, a potem do któregoś z pokazanych tam sklepów, to ja otrzymam z tego tytułu niewielką prowizję od serwisu Ceneo za polecanie produktu.