Sprawdzone pomysły na pokój dla bliźniaków

łóżko w sypialni

Kiedy w domu pojawia się dziecko, wszystko się zmienia. Nie mówiąc już o sytuacji, w której ma się do czynienia z bliźniakami. Zorganizowanie przestrzeni dla dwóch łobuziaków, w której każdy będzie miał swój kącik do zabawy i odpoczynku, stanowi duże wyzwanie. Dlatego ważne jest dokładne zaplanowanie urządzenia pokoju dla maluchów i zapoznanie się z dostępnymi rozwiązaniami. W przypadku bliźniaków czy nawet dwóch pociech w podobnym wieku, świetnym pomysłem będzie wykorzystanie drewnianego łóżka piętrowego.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Chociaż takie rozwiązanie wielu osobom może wydawać się nieco ryzykowne, niesie ono ze sobą bardzo wiele korzyści. Obawy mogą wzbudzać przede wszystkim kwestie bezpieczeństwa, jednak dobrze wyposażone drewniane łóżka piętrowe posiadają wszelkie konieczne zabezpieczenia, dzięki którym maluchy oraz ich rodzice mogą spać spokojnie, bez obawy o jakikolwiek wypadek. Do najpopularniejszej formy ochrony należą między innymi dodatkowe szczebelki czy barierki, które mają zapobiec wypadnięciu malucha w czasie zabawy lub odpoczynku.

Spersonalizowana przestrzeń

Drewniane łóżka piętrowe dają także bardzo wiele możliwości dopasowania ich do wnętrza. Można zdecydować się na klasyczną wersję lub puścić wodze wyobraźni na przykład pod względem kolorów. Taki mebel pozwala także na urządzenie każdego z pięter zgodnie z preferencjami ich małych właścicieli. Drewniane łóżko piętrowe można bowiem z łatwością udekorować poduszkami, lampkami czy zdjęciami lub wybrać takie już pomalowane w różnego rodzaju wzorki. Dzięki temu staną się one prywatnym królestwem dzieci, w którym z przyjemnością będą spędzać czas.

3d-renderowania-piekny-luksusowy-apartament-w-hotelu-ze-stolem-roboczym.jpg

Sprawdzone rozwiązanie

Zwolennikom ekonomicznych rozwiązań drewniane łóżka piętrowe także z pewnością przypadną do gustu. Przede wszystkim stanowią one bowiem stabilną inwestycję na lata. Poza tym nie ma konieczności kupowania dwóch osobnych mebli, gdyż wystarczy jedynie jeden. Drewniane łóżka piętrowe świetnie sprawdzają się także w przypadku mniejszych przestrzeni, pozostawiając większą swobodę w wykorzystaniu potencjału pozostałej części pokoju. Otwierają więc dużo więcej możliwości niż tradycyjne, pojedyncze łóżka.

Decydując się na wybór drewnianego łóżka piętrowego, warto jest jednak zainwestować w takie pochodzące od sprawdzonego producenta, takiego jak firma PADREW. Od lat zajmują się oni wykonywaniem łóżek dla dzieci, dzięki czemu ich meble cieszą się opinią bezpiecznych i wygodnych. W swojej ofercie mają wiele zróżnicowanych modeli, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie tam coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na ich stronie internetowej https://padrew.pl/ produktami.

 

Artykuł partnera

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
Print
jakie kocyki wybrać dla niemowlaka
Bawełniane czy bambusowe - jakie kocyki wybrać dla niemowlaka?
Który kocyk dla dziecka jest lepszy – bambusowy czy bawełniany? Oba typy okrycia dla niemowląt...
Sukienki dziewczęce
Sukienki dziewczęce – na święta i na co dzień
Dziewczynki kochają sukienki, podobnie jak dorosłe już kobiety. Miłość ta nie mija z wiekiem. Wśród sukienek...
Jak dobrać krzesła do stołu w jadalni?
Jak dobrać krzesła do stołu w jadalni?
Zakup nowych krzeseł do stołu w jadalni to ważna decyzja, która może wpłynąć na funkcjonalność i wygląd...
Stół Family marki Lissy
Stół Family marki Lissy - wyjątkowa elegancja i funkcjonalność w Twoim Domu
W poszukiwaniu idealnych mebli do Twojego domu, warto wybierać te, które łączą w sobie nie tylko estetykę,...
otulacz niemowlęcy
Otulacz do spania - bezpieczeństwo podczas snu
Świat, który witamy przy narodzinach, jest pełen nowych bodźców, dźwięków i doznań. Opieka nad noworodkiem...
Butelki do karmienia
Butelki do karmienia i ich rodzaje
Wybór odpowiedniej butelki do karmienia stanowi jedno z ważniejszych zadań, przed którym stają rodzice....