Blogosfera Canpol Babies

Home/Zasłyszane przez Mamę/Blogosfera Canpol Babies

Jeśli jesteś mamą, która lubi się udzielać w Internecie lub prowadzisz bloga, to mam dla Ciebie coś, co może Cię zainteresować. Firma Canpol Babies jest jedną z tych marek, które w bardzo fajny sposób dbają o budowanie relacji z klientami. Na oficjalnej stronie firmy znajdziemy nie tylko informacje na temat produktów, ale również rozbudowane forum dla mam, gdzie można czytać i dzielić się poradami na temat dzieci.

  • Dla wszystkich mam
Każda mama zalogowana w serwisie może pisać artykuły, udzielać porad albo komentować i oceniać wpisy dodane przez inne użytkowniczki. Firma Canpol prowadzi rankingi porad i aktywności. Mamy, które zdobyły najwyższe miejsca w rankingach dostają w nagrodę do przetestowania atrakcyjne produkty. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie: przetestuj produkty.

  • Dla mam blogujących
Mamy, które prowadzą blogi, mają dodatkowe możliwości w ramach Blogosfery Canpol. Firma oferuje dwa rodzaje współpracy. Pierwszym jest testowanie produktu wraz z zamieszczeniem recenzji na blogu. Drugi to organizacja konkursu, w którym nagrodę funduje firma Canpol.

Więcej szczegółów na temat zasad współpracy i wysyłania zgłoszeń znajdziecie na stronie blogosfery.

Polecam serdecznie!

 

Zdjęcia: Pixabay.com/CC0