Lamele slim — trzy estetyczne pomysły na ich zamontowanie

Lamele slim są w Polsce od niedawna bardzo popularne. To niezwykle estetyczne, a przy tym bardzo funkcjonalne elementy ozdobne na ścianę. W dodatku bardzo łatwo i szybko się je montuje. Obecnie w wielu sklepach znajdziesz różne lamele dekoracyjne. Zastanawiasz się, gdzie i jak je najlepiej zamontować? Poznaj nasze trzy wspaniałe i bardzo estetyczne pomysły dedykowane temu tematowi. Nie przegap ich!

Praktyczne pomysły na zamontowanie Lameli slim

Lamele slim są oryginalnym i estetycznym wykończeniem ścian, które można zastosować w niemal każdym wnętrzu. A to, w jaki sposób je udekorujesz, będzie miało duży wpływ na cały wystrój tej przestrzeni. Obecnie trendy wnętrzarskie często skupiają się wokół wyrobów drewnianych i drewnianopodobnych. Drewniane blaty, podłogi i lamele drewniane to ponadczasowa klasyka, która pasuje do wielu różnych stylów wnętrzarskich.

Oryginalna i estetyczna ozdoba na ścianę — lamele mini

Obecnie na rynku można znaleźć wiele ciekawych paneli ściennych dekoracyjnych. Lamele z wotanu, lamele premium 3D Slim czy lamele z dębu kalifornijskiego służą jako nietypowe ozdoby na ścianę w różnych pomieszczeniach w domu. Możesz wykorzystać lamele w kuchni czy lamele w sypialni. Wiele zależy od twoich preferencji i potrzeb. Pamiętaj, że lamele są uniwersalną dekoracją, która pasuje prawie do każdego wnętrza i jego stylu.

Lamele slim na ścianie to nie tylko estetyczna ich ozdoba. To także bardzo dobry sposób na wygłuszenie wnętrza. Dlatego szczególnie polecamy ci zamontowanie ich w sypialni albo pokoju dziecięcym, gdzie cisza jest niezwykle potrzebna do zachowania prawidłowej higieny snu. Natomiast w salonie lamele drewniane w prosty sposób poprawią akustykę tego wnętrza. Dzięki temu muzyka czy odgłosy z oglądanego filmu będą brzmieć znacznie lepiej. Doskonałym na to pomysłem jest umieszczenie lameli za telewizorem.

Stylowe lamele slim zamontowane na suficie

Nowatorskim, a jednocześnie stale zyskującym popularność jest montaż paneli dekoracyjnych na suficie. Mogą one zajmować jego całą powierzchnię, ale to także świetny sposób na podkreślenie odrębności jednej części pomieszczenia od drugiej. Lamele slim możesz zamontować w jadalni, podczas gdy w kuchni nadal sufit pozostanie pusty. Wiele zależy od twojej wyobraźni, a także twoich potrzeb.

Równie ciekawym rozwiązaniem jest ułożenie paneli drewnianych zarówno na suficie, jak i na ścianie. Takie połączenie może być niezwykle efektowne i dawać dużą prywatność danemu wnętrzu. Liczba zamontowanych paneli zwiększa wygłuszenie tej przestrzeni, w której się one znajdują.

Stworzenie ażurowej ściany z paneli drewnianych

Ażurowa ściana z paneli drewnianych w domu czy w mieszkaniu to śmiały i stylowy pomysł, na który decyduje się coraz większa liczba osób. Jeszcze do niedawna ściany z paneli drewnianych kojarzono wyłącznie z restauracjami, barami czy biurowymi pomieszczeniami do wspólnego użytku. Obecnie wiele się w tej kwestii zmienia, ponieważ takie rozwiązanie stosuje się także w domach. Przy pomocy ściany z lameli wyznaczysz przestrzeń do pracy lub odpoczynku albo łatwo oddzielisz jadalnię od kuchni.

Montaż lameli slim jest niezwykle prosty. Wystarczy je dokładnie przyciąć według własnych preferencji, a następnie przy pomocy specjalnego kleju umocować na ścianie. Zachęcamy Cię do zakupu paneli drewnianych do swojego domu. Uważamy, że to zawsze doskonały pomysł, który zdecydowanie wart jest śmiałych realizacji. Powodzenia w wyborze swoich nowych paneli dekoracyjnych oraz ich montażu. Życzymy ci stworzenia przy ich pomocy niezwykle estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni!

Słowo od sponsora golddoor.pl/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
Print
ile-powinno-przybierac-na-wadze-zdrowe-niemowle
Ile powinno przybierać na wadze zdrowe niemowlę?
Opieka nad noworodkiem to wyjątkowy okres w życiu rodziny, pełen troski i radości. Wiele rodziców ma...
Odblaski jako gadżety reklamowe
Odblaski jako gadżety reklamowe - jak wykorzystać je w promocji?
Akcesoria odblaskowe z logo firmy to skuteczne narzędzie marketingowe. Jak i kiedy warto po nie sięgnąć? Akcesoria...
Komoda do salonu
Komoda do salonu - klucz do stylu i funkcjonalności Twojego wnętrza
Komody do salonu to nie tylko praktyczne meble do przechowywania, ale także kluczowe elementy, które...
jak wybrać farbę do włosów
Farba do włosów - jak wybrać najlepszą i o czym pamiętać podczas koloryzacji?
Szeroki wybór farb do włosów sprawia, że możemy mieć problem z podjęciem decyzji, jaki produkt kupić....
Okna nietypowe
Okna nietypowe - co trzeba o nich wiedzieć?
Okna nietypowe zdecydowanie różnią się od okien standardowych. Wyróżniają się nietypowymi kształtami,...
fotelik-samochodowy-besafe-dla-niemowlaka
Foteliki dla niemowlaka - na co zwracać uwagę przy wyborze modelu 0-13 kg?
Wybór odpowiedniego fotelika dla niemowlaka jest niezwykle ważny dla zachowania jego bezpieczeństwa podczas...