WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

W kolumnie obok opisaliśmy tematykę, w której się poruszamy i wymieniliśmy najpopularniejsze, polecane przez nas formy współpracy. Jesteśmy otwarci także na Państwa propozycje.

Naszym celem jest rzetelne opisywanie rzeczy, które naprawdę nam się podobają, wyróżniają się dobrą jakością oraz są bezpieczne dla dziecka. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia współpracy, jeżeli w naszej ocenie produkt nie będzie spełniał wspomnianych oczekiwań. Nie promujemy przedsięwzięć, które w naszym odczuciu są nieetyczne lub niewłaściwe.

Główne działania prowadzimy na blogu www.piekne-rzeczy.pl i na naszym fanpage’u na Facebooku (prawie 10 000 Fanów). Uzupełnieniem jest nasza aktywność w pozostałych mediach społecznościowych (Pinterest, Google+, Twitter, Instagram).

Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu: [email protected].

Publikujemy

Formy współpracy

Kim są nasi odbiorcy?

Według statystyk Facebooka, nasi Fani to głównie kobiety w wieku 25-34 lata, o zainteresowaniach takich jak: dziecko, rodzina i związki, zakupy, czas wolny, hobby itp.

Poniżej statystyki z Google Analytics - Marzec 2022

Według statystyk Facebooka, nasi Fani to głównie kobiety w wieku 25-34 lata, o zainteresowaniach takich jak: dziecko, rodzina i związki, zakupy, czas wolny, hobby itp.

Wpisy Gościnne

Zapraszamy do współpracy barterowej autorów i ekspertów z takich dziedzin jak: położnictwo, psychologia dziecięca, pedagogika, pediatria i innych pokrewnych. Jeśli chcieliby Państwo podzielić się z naszymi Czytelnikami wiedzą i doświadczeniem, a przy okazji promować swoją działalność, prosimy o przesłanie krótkiej informacji o sobie i  propozycji tematyki artykułów.

Z przyjemnością nawiążemy również współpracę z autorami blogów o tematyce dziecięcej, parentingowej i kulinarnej. Jeśli chcieliby Państwo napisać dla nas tekst i przy okazji promować swojego bloga w ramach naszego serwisu, zapraszamy do kontaktu. Preferowana tematyka to: przemyślenia na temat rodzicielstwa, pomysły na kreatywne zabawy lub ciekawe przepisy na dania dla dzieci. Nie zamieszczamy w serwisie tekstów, które wcześniej zostały opublikowane na innej stronie internetowej lub blogu. Mile widziane ładne zdjęcia (oczywiście własnego autorstwa) ilustrujące proponowany tekst.