Miłka Włodarczyk

Odkąd zostałam mamą, w moim życiu pojawiło się kilka nowych pasji. Przede wszystkim zafascynował mnie rozwój dziecka. Obserwowanie i branie udziału w kolejnych etapach jego życia jest niesamowitym doświadczeniem dla Rodzica. Chcąc przyjemnie spędzać czas z synkiem, zaczęłam przypominać sobie ulubione zabawy i aktywności z własnego dzieciństwa, a także szukałam nowych sposobów na kreatywne spędzanie czasu.

Świat dziecka to również rzeczy materialne. Zaczęłam odkrywać interesujące zabawki, piękne ubranka, pomysłowe przedmioty stanowiące wyposażenie lub ozdobę dziecięcego pokoju. Szczególnie zachwyciły mnie rzeczy wykonywane przez rodzimych Artystów-Rękodzielników. Odkryłam też na nowo świat kuchni i zainteresowałam się zdrową żywnością, a gdy okazało się że moje dziecko jest alergikiem, musiałam podjąć zupełnie nowe kulinarne wyzwania.

Oprócz bycia mamą jestem również żoną, przyjaciółką, córką i siostrą. Spełniam się zawodowo jako szkoleniowiec, ale od razu sprostuję: nie jest to związane z blogowaniem. Jako inżynier, prowadzę szkolenia z obsługi naukowych baz danych.

Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z Wami tym, co mnie zaciekawiło, zaintrygowało lub wzbudziło podziw i zachwyt. Na blogu udzielają się również gościnnie autorzy i specjaliści z różnych dziedzin.

Zapraszam do świata Pięknych Rzeczy!
Miłka

Dotychczas pisali dla nas m.in.:

Chcesz dla nas pisać? Jeśli chcesz opublikować u nas wpis gościnny lub artykuł ekspercki, skontaktuj się z nami.
Więcej szczegółów na temat pisania dla nas znajdziesz w zakładce: Współpraca.