O Nas

Home/O Nas

Miłka Włodarczyk

Odkąd zostałam mamą, w moim życiu pojawiło się kilka nowych pasji. Przede wszystkim zafascynował mnie rozwój dziecka. Obserwowanie i branie udziału w kolejnych etapach jego życia jest niesamowitym doświadczeniem dla Rodzica. Chcąc przyjemnie spędzać czas z synkiem, zaczęłam przypominać sobie ulubione zabawy i aktywności z własnego dzieciństwa, a także szukałam nowych sposobów na kreatywne spędzanie czasu. Świat dziecka to również rzeczy materialne. Zaczęłam odkrywać interesujące zabawki, piękne ubranka, pomysłowe przedmioty stanowiące wyposażenie lub ozdobę dziecięcego pokoju. Szczególnie zachwyciły mnie rzeczy wykonywane przez rodzimych Artystów-Rękodzielników. Odkryłam też na nowo świat kuchni i zainteresowałam się zdrową żywnością, a gdy okazało się że moje dziecko jest alergikiem, musiałam podjąć zupełnie nowe kulinarne wyzwania.

Blog Piękne Rzeczy jest miejscem, gdzie dzielę się z Wami tym, co mnie zaciekawiło, zaintrygowało lub wzbudziło podziw i zachwyt. Na blogu udzielają się również gościnnie autorzy i specjaliści z różnych dziedzin.

Zapraszam do świata Pięknych Rzeczy!

O mnie – zawodowo:
Po urlopie macierzyńskim, stwierdziłam, że chcę zostać dłużej z dzieckiem w domu, dlatego odeszłam z pracy „na etacie” i założyłam własny biznes – sklep internetowy z ubrankami dla dzieci. Nieco później, zaczęłam prowadzić niniejszego bloga – miał on być uzupełnieniem dla sklepu, ale bardzo polubiłam pisanie, dlatego niedługo potem, to właśnie blog wysunął się na pierwszy plan. Kiedy mój synek poszedł do przedszkola zajęłam się działalnością szkoleniową (to chyba moja największa pasja zawodowa), a rok później powróciłam do pełnoetatowej pracy w korporacji.
Postanowiłam jednak nie rezygnować z blogowania. Obecnie udzielam się w dwóch miejscach w sieci:

Na blogu Piękne Rzeczy dotychczas pisali dla nas m.in.:

Chcesz dla nas pisać? Jeśli chcesz opublikować u nas wpis gościnny lub artykuł ekspercki, skontaktuj się z nami.
Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce: Współpraca.